Windykacja BCW factory

Windykacja

Darmowa windykacja, czyli jak odzyskać swoje pieniądze

BCW factory świadczy usługi windykacyjne oparte na jasnych zasadach. Zlecasz nam odzyskanie Twoich pieniędzy od nierzetelnych klientów czy niewypłacalnych kontrahentów, a my podejmujemy skuteczne działania windykacyjne, bez dodatkowych kosztów czy przedpłat.

Dlaczego nasza windykacja jest skuteczna? Ponieważ nie zasypujemy nierzetelnych płatników telefonami czy SMSami, nie nękamy ich. Podejmujemy działania w terenie i osobiście negocjujemy z nimi warunki spłaty zadłużenia. Warunki, które będą korzystne dla Ciebie, jako naszego zleceniodawcy, a także będą mieściły się w ramach możliwości finansowych Twojego dłużnika.

Zaufaj marce z największymi możliwościami. Odzyskaj swoje pieniądze bez nerwów.

Nasze negocjacje sprawdzają się w 95% przypadków. Wiemy jak rozmawiać z dłużnikiem, jakie uzasadnienia motywują do podjęcia spłaty zaległych zobowiązań finansowych.

Mamy też sprawdzone sposoby namierzania ukrywających się dłużników. Działamy niezawodną metodą skip-tracing, przed naszymi detektywami nie sposób się ukryć. Więc jeśli Twój dłużnik nagle “zniknął” windykacja BCW factory i tak go odnajdzie. I odzyska Twoje pieniądze.

BCW factory wyciągnie należne Ci pieniądze nawet spod ziemi.

A może to właśnie Ty jesteś dłużnikiem?

Zadzwoń, opowiedz o swoim problemie, a my w Twoim imieniu podejmiemy rozmowę z wierzycielem i zawrzemy korzystną dla Ciebie ugodę. Brak kontaktu działa na Twoją niekorzyść. Ale my rozumiemy, że możesz się bać podjąć kontakt z wierzycielem, który przekazuje informacje o Twoim zadłużeniu kolejnym nieprzyjemnym firmom windykacyjnym, które Cię nękają.

Pozwól sobie na chwilę oddechu, na życie w spokoju. Powierz nam swoje długi i zapomnij o nękaniu.