Legalny pośrednik finansowy BCW factory

Legalny pośrednik finansowy

Legalny pośrednik finansowy to podstawa bezpieczeństwa Twoich finansów!

Biura kredytowe powstają jak grzyby po deszczu. Jak zatem można mieć pewność, że działają legalnie? Wystarczy wejść na stronę Komisji Nadzoru Finansowego i sprawdzić czy Twój pośrednik jest zatwierdzony i posiada wpis na listę.

Czy to istotne? Owszem. KNF zatwierdził pośredników, którzy uiścili odpowiednią opłatę, a co za tym idzie poważnie podchodzą do oferowanych przez siebie usług.

Niestety nie jest to lista, która weryfikuje uczciwość pracowników tych firm, ale jako uczestnicy rynku finansowego żywimy nadzieję, że i takie kontrole niebawem zostaną wprowadzone. Ponieważ praktyki stosowane przez ogólnopolskie firmy pośrednictwa finansowego zakładające punkty sieciowe ze swoim logo są dalekie od rzetelności czy uczciwości wobec Klienta. Sieciowe punkty nastawiają się na zysk kosztem Klienta. Psując tym samym cały sens powstawania biur kredytowych, których zadaniem jest pomoc Klientowi i dopasowanie produktu do jego potrzeb.

BCW factory jest jak najbardziej legalną oraz rzetelną i uczciwą instytucją, która dobierze ofertę dopasowaną do potrzeb Klienta, nie generując dla niego dodatkowych kosztów ani nie pobierając dodatkowych, nielegalnych opłat.

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Dodaj komentarz