Leasing

Leasing

Leasing

Szybkie pozyskanie samochodu osobowego, ciągniku rolniczego czy szeregu sprzętów niezbędnych do prowadzenia Twojej działalności? Sprzęt nowy/używany znaleziony on-line, czy zakupiony bezpośrednio w sklepie? To proste, szybkie i tanie. Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę leasingu.

Przede wszystkim to minimum formalności. Nie trzeba dużej gotówki, aby zdobyć sprzęt potrzebny do prowadzenia czy zapoczątkowania Twojego biznesu.

O leasing mogą ubiegać się wszystkie firmy. Może to być jednoosobowa działalność gospodarcza czy ogromna korporacja. Za równe firmy nowe jak i te z ustabilizowaną już pozycją na rynku.

Dzięki naszej znajomości rynku doradzimy również najlepszy wybór produktów dla danej branży, by wybrany produkt leasingowy był strzałem w dziesiątkę.

Leasing Operacyjny

czyli przede wszystkim niższe nakłady finansowe na początku. Przedsiębiorca ma prawo wpisać w koszty podatkowe opłatę wstępną, comiesięczne raty leasingowe (część kapitałową oraz odsetki) oraz koszty eksploatacji.
Na przykład przy leasingowaniu samochodu, można wpisać w koszty wydatki na części, paliwo, czy ubezpieczenie. Z wybrany przedmiotu leasingu można korzystać przez czas trwania umowy leasingu, lub skorzystać z opcji wykupienia go po zakończeniu umowy leasingowej, czy wymienić na inny.

Leasing Finansowy

z kolei polega na pozyskaniu od leasingodawcy, czyli osoby z którą podpisujemy umowę leasingu, wybranego przedmiotu na czas określony by używać go w trakcie trwania umowy oraz wykupić po jej zakończeniu za wartość wykupu.

Leasing Zwrotny

to opcja pozwalająca na szybkie uzyskanie znacznej wysokości środków koniecznych do utrzymania płynności finansowej, lub finansowania inwestycji. Leasingobiorca sprzedaje swój majątek (np. samochód) leasingodawcy lecz na podstawie umowy leasingowej nadal może z niego korzystać i spłaca go w dogodnych ratach i przystępnym terminie.

Tylko teraz w BCW factory istnieje również korzystna opcja zrobienia firmowych zakupów w 15 minut online.

Podsumowując LEASING, to bardzo korzystna forma finansowania dla absolutnie wszystkich firm, pozwalająca na poszerzenie floty samochodowej czy pozyskanie nowego wyposażenia, przy minimalnym nakładzie i osiągnięciu maksymalnych zysków dzięki pozyskanym produktom.

Co najważniejsze płynność finansowa pozostaje niezachwiana.

Najlepsze warunki, najprostsze procedury, maksimum korzyści– zapraszamy.