BCW factory dla firm

Dla firm

Finansowania, ubezpieczenia i windykacja dla firmy w każdej sytuacji. Tylko w BCW factory takie możliwości.

Co oferuje BCW factory dla firm?

Nawet jeśli nie jesteś na bieżąco w płatnościach wobec ZUS czy US, nie zamyka Ci to drogi do pozyskania kredytu czy pożyczki. Dlaczego? Ponieważ BCW factory oferuje kredyty oddłużeniowe. Co to takiego? Zadzwoń już teraz i dopytaj o szczegóły.

Twoja firma ma dopiero kilka dni a Tobie zabrakło funduszy na jej doposażenie? Dla BCW factory to żaden problem. Młode firmy również mogą korzystać z instrumentów rynku finansowo-ubezpieczeniowego i ta na równie korzystnych warunkach co starzy wyjadacze.

A może dopiero zastanawiasz się nad zostaniem swoim szefem? Zasięgnij bezpłatnej porady naszych Konsultantów. Doradzimy, podpowiemy jakie formularze musisz wypełnić, jakie kody PKD wpisać, jaki rodzaj księgowości będzie właściwy dla profilu Twojego przedsiębiorstwa, jakie opodatkowanie będzie najbardziej opłacalne. Znamy rynek, wiemy co się opłaca.

Być może jesteś właścicielem firmy z wieloletnim stażem i nagle trafiłeś na niewypłacalnego kontrahenta? Albo to stały klient nagle zawalił z płatnością? Zachwiało to płynnością finansową Twojego przedsiębiorstwa, jesteś rozgoryczony, masz problemy w dalszych interesach, straciłeś wiarę w ludzi. Odetchnij głęboko i zwróć się do nas. Pomożemy przywrócić płynność finansową, a także odzyskamy Twoje pieniądze.

Może jednak jesteś o krok od pozyskania dofinansowania czy kredytu inwestycyjnego, a na drodze staje jakieś drobne “ale” finansowe? BCW factory pomoże. JAKO PIERWSZA FIRMA W POLSCE mamy dostęp do kredytów pomostowych.

Oferujemy także ubezpieczenia pracownicze i tu kolejna nowość – również dla jednoosobowych działalności gospodarczych!

Skontaktuj się z nami i przekonaj się jakie to proste.